ČSOB Headquaters

  • Collinova 573, 500 03 Hradec Králové

  • Natáčení v budově je možné po předchozí domluvě, ideálně v době víkendů nebo státních svátků.

Budova HHQ ČSOB v Hradci Králové byla otevřená v srpnu roku 2021. Jedná se o zcela moderní a plně automatizovanou budovu šetrnou k životnímu prostředí, která získala certifikát LEED platinum, což je prestižní mezinárodní certifikát označující energeticky úsporné budovy ohleduplné k životnímu prostředí.

První regionální centrála se nachází v centru krajského města na břehu Labe. Je dobře dostupná a nabízí 300 parkovacích míst v garážích a 18 venkovních parkovacích míst. K dispozici je kolárna pro 350 kol a dobíjecí stanice pro elektromobily.

Na ploše 5patrové budovy o rozloze cca 41 000 m2 se nachází impozantní vstupní hala, velkoplošné kanceláře, jídelna, kavárna a další komerční prostory. Po celé budově jsou rozmístěny zelené hájky sloužící jako alternativní pracoviště i jako odpočinkové zóny v galeriích.

Máte zájem? Kontaktujte nás

Máte-li zájem o více informací, prohlídku lokality či volné termíny pronájmů, kontaktujte nás na telefonním čísle +420 775 968 519 nebo na e-mailu hucikova.lucie@ccrkhk.cz. Když nám na sebe necháte kontakt ve formuláři, ozveme se Vám co nejdříve sami.

Fotogalerie