Hotel Pod Zvičinou

  • Dolní Brusnice 96, 544 72 Dolní Brusnice

  • Natáčení v areálu je možné po předchozí domluvě.

Areál Hotelu Pod Zvičinou se nachází na úpatí nejvyššího vrcholu Podkrkonoší – Zvičiny (671 m. n. m.). Díky této jedinečné lokaci se přímo z terasy nabízí překrásný výhled na hřebeny Krkonoš a podkrkonošská údolí.

Hotel má dlouhou a zajímavou historii, která začíná již v 17. století. Samotný provoz pohostinské činnosti se datuje ke konci 19. století. Již v této době byl vyhledávaným výletním místem a byl znám jako klimatické lázně (odtud i dnes používaný název místa – Lázně pod Zvičinou). Pramenitá voda z Mariánské studánky s údajně léčivými účinky dosud tvoří hlavní zdroj pitné vody hotelu a je také zdrojem při napouštění přírodní nádrže v areálu hotelu.

Areál nabízí několik forem ubytování - ať už přímo v hotelových pokojích, v bungalovech nebo chatkách a kempu u lesa.

V areálu je také minifarma, kemp s přírodním koupalištěm i historické stavby - kaplička Panny Marie a Osmiboký pavilonek v lese.

Máte zájem? Kontaktujte nás

Máte-li zájem o více informací, prohlídku lokality či volné termíny pronájmů, kontaktujte nás na telefonním čísle +420 775 968 519 nebo na e-mailu hucikova.lucie@ccrkhk.cz. Když nám na sebe necháte kontakt ve formuláři, ozveme se Vám co nejdříve sami.

Fotogalerie