Kemp Stříbrný rybník

  • Lhotecká 183/95, Hradec Králové

  • Natáčení v areálu je možné po předchozí domluvě.

Kemp Stříbrný rybník v Hradci Králové je umístěný v těsné blízkosti hradeckých městských lesů. Kemp nabízí několik druhů ubytování - ať už v chatkách, které prošly kompletní rekonstrukcí, nebo v mobilních domech s výhledem na rybník, i v glampingových stanech. Prostorná travnatá plocha je určená pro stanování i karavanová stání s přípojkami elektrické energie.

V areálu kempu se nachází restaurace a kiosky, ale i kuchyňka.

Pro větší množství lidí je určeno teepee (kapacita 40 osob), nově zrekonstruovaná hala pro 150 hostů, na kterou navazují dva párty stany s posezením a pódium vhodné pro konání koncertů.

Přímo v areálu kempu je dětské hřiště, venkovní fitness stezka, Gladiátor aréna, Adventure park (laser game, archery game, minigolf, ralley dráhu, nafukovací atrakce pro děti), půjčovna sportovního vybavení, pétanque, volejbal a další. Stříbrný rybník pak nabízí možnost koupání a vodních atrakcí, například wakeboarding.

Máte zájem? Kontaktujte nás

Máte-li zájem o více informací, prohlídku lokality či volné termíny pronájmů, kontaktujte nás na telefonním čísle +420 775 968 519 nebo na e-mailu hucikova.lucie@ccrkhk.cz. Když nám na sebe necháte kontakt ve formuláři, ozveme se Vám co nejdříve sami.

Fotogalerie