Pro filmaře

Cílem činnosti kanceláře je rozvoj audiovizuálního průmyslu a propagace Královéhradeckého kraj jako atraktivní filmové destinace. Hradec Králové Region Film Office funguje na neziskovém principu, své služby tak poskytuje zcela zdarma.

Královéhradecká filmová kancelář funguje od ledna 2023 v rámci krajské destinační společnosti Královéhradecká krajská centrála cestovního ruchu, p.o. Pro její fungování je zásadní úzká spolupráce s Czech Film Commission, která propaguje Českou republiku jako atraktivní filmovou destinaci a slouží místním i zahraničním filmařům jako zdroj informací a vstupní brána do českého audiovizuálního průmyslu. Hradec Králové Region Film Office filmařům bezplatně nabízí:

  • aktivní spolupráci při zajištění natáčení v Královéhradeckém kraji

  • zprostředkování a koordinaci jednání s místními úřady, pomoc s vyřizováním povolení

  • marketingovou podporu a publicitu při propagaci jejich projektu

  • doporučení při výběru lokací, zajištění jejich obhlídek a komunikace s jejich majiteli nebo provozovateli

  • kontakty na místní dodavatele služeb, instituce a profesionály v audiovizuální tvorbě včetně řemeslných profesí

  • doporučení ubytování skrze Hradec Králové Region Convention Bureau, případně vykomunikování výhodnějších podmínek v oblasti ubytování, stravování a pronájmů

Máte zájem? Kontaktujte nás

Máte-li zájem o více informací, prohlídku lokality či volné termíny pronájmů, kontaktujte nás na telefonním čísle +420 775 968 519 nebo na e-mailu hucikova.lucie@ccrkhk.cz. Když nám na sebe necháte kontakt ve formuláři, ozveme se Vám co nejdříve sami.

Natočeno v Královéhradeckém kraji